Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Kaip apsipirkti elektroninėje parduotuvėje?

Įsigyti prekes mūsų el.parduotuvėje iš tiesų paprasta.

1. Išsirinkite patinkančią prekę, pasinaudodami paieška puslapio viršuje arba viršutine meniu juosta.

2. Pasirinkite marškinėlių, bliuzono ar polo marškinėlių modelį. Marškinėlių bei polo marškinėlių modeliai: vyriškas, moteriškas ir vaikiškas. Bliuzonų modeliai: suaugusiems (UNISEX tipo, tinkantis tiek vaikinams tiek merginoms) bei vaikiškas. Kepuraičių modelis - universalus.

3. Pasirinkite norimą marškinėlių, bliuzono, kepuraitės ar polo marškinėlių spalvą.

4. Pasirinkite dydį. Prekės aprašime rasite dydžių lentelę, į kurią rekomenduojame atkreipti dėmesį. Lentelėje nurodyti marškinėlių, bliuzono ar polo marškinėlių (priklausomai nuo pasirinktos prekės) pločio ir ilgio išmatavimai centimetrais.

5. Sekantis žingsnis - kiekio pasirinkimas. Jeigu ketinate įsigyti tik vieną pasirinktos prekės vienetą, nieko nekeiskite (palikite įrašytą "1"). Jeigu norite įsigyti daugiau - įrašykite norimą skaičių.

6. Spauskite "Į krepšelį". Jūsų ką tik įkėlėte prekę į krepšelį. Jeigu norite į krepšelį įkelti daugiau prekių pakartokite ankstesnius žingsnius. 

7. Nuorodą į prekių krepšelį rasite puslapio dešiniajame viršutiniame kampe. Paspauskite ant jo. Pasirinkę "Prekių krepšelis" galėsite peržvelgti savo pasirinktas prekes. Pasirinkę "Atsiskaitymas" pradėsite atsiskaitymą už prekes.

8. Visos perkės pagaminamos per 3-6 d.d. nuo užsakymo. Pristatymo terminas 1-3 d.d.  Savaitgaliais nedirbame.


Atsiskaitymas

1.  Jeigu anksčiau esate prisiregistravęs mūsų el. parduotuvėje, skiltyje "Grįžęs pirkėjas" suveskite prisijungimo duomenis ir tęskite. Jeigu esate naujas pirkėjas, galite tiek registruotis, tiek pirkti be registracijos.  Tarkime, kad šį kartą apsipirkimą tęsite be registracijos. Skiltyje "Naujas pirkėjas" pasirinkite "Pirkti be registracijos". Spauskite "Tęsti".

2. Suveskite informacija skiltyje "Atsiskaitymo detalės". Laukeliai, pažymėti raudona žvaigždute yra būtini. Spauskite "Tęsti".

3. Pasirinkite norimą pristatymo būdą arba atsiėmimo vietą. Spauskite "Tęsti".

4. Pasirinkite norimą apmokėjimo už prekes būdą. Šiuo metu mūsų el. parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti bankiniu pavedimu arba PayPal sistema. Tarkime, kad atsiskaityti norite bankiniu pavedimu. Pasirinkite "Bankiniu pavedimu (Paysera)". Varnele pažymėkite ties "Susipažinau ir sutinku su Prekių įsigyjimo ir grąžinimo sąlygos". Spauskite "Tęsti".

5. Lange "Užsakymo patvirtinimas" spauskite "Patvirtinti užsakymą".